יום חמישי, 11 באוגוסט 2011

10.8. נסיעה לבנימינה

בוקר
שני ענבים ונקטרינה.

צהריים
בשעה 15:00 יצאתי לנסיעה ארוכה לבנימינה, ומיד מצאתי את עצמי נכנס לYellow על מנת לקנות לעצמי תפוח באריזה אישית (!!!), קופסה קטנה של ענבים, וליטר של מיץ תפוזים סחוט, שעלה כ-17 (!) שקל. מצד שני, חצי ליטר בירה לפעמים עולה פי שתיים מזה ואנשים לא עושים מזה עניין, אז שיהיה.

אחה"צ
בערך בשעה 16:30 הגעתי לבנימינה. עצרתי ב"קפה יסמין" בבנימינה, שם אכלתי סלט לא רע בכלל - ולמרבה ההפתעה גם היתה להם טחינה משומשום מלא. הסלט אמנם הכיל צנוניות, אבל אישרתי את זה לעצמי.

ערב
בסביבות השעה 21:30 יצאתי מבנימינה לכיוון תל-אביב. בדרך מצאתי את עצמי גווע ברעב, אז עצרתי באיזו שווארמיה איומה בתחנת דלק על כביש 4 ליד בני ברק. המקום היה מפוצץ בחרדים, אולי מאה כאלה, עשרים מתוכם עמדו בתור. אחרי רבע שעה שבה חלפו על פני אולי 40 לאפות עם סטייק, ביקשתי מהמוכר שיארגן לי סלט ירקות עם כרוב ופטרוזיליה בצלחת חד פעמית. טרפתי אותה באוטו כמו מטורף.

לילה
ישבתי עם טל ומיכל ב-223 בדינזגוף, שם כעבור 15 דקות עדיין לא הגיעה צלחת הירקות המאודים שהזמנתי. בדיוק אז ראיתי מלצרית חולפת על פני עם צלוחית קטנה עם שעועית ירוקה. ביקשתי מהמלצרית להחליף את המנה שלי במנה ההיא, והיא אמרה שאין בעיה והיא תבטל את המנה שהזמנתי. חישוב פשוט - אם אחרי רבע שעה המלצרית מסכימה "לבטל" את המנה שהזמנת, סימן שעדיין לא התחילו להכין אותה, מה שאומר שהיא שכחה להזמין אותה מלכתחילה. אחרי עוד פרק זמן שערורייתי הגיעה המנה, צלוחית עם שעועית ירוקה ושום, שהיתה די טעימה. אחר-כך התברר לי המחיר השערורייתי: 27 שקלים. על צלוחית מהסוג שמקבלים כחלק ממגוון סלטים חינמיים במסעדות. הבהרתי למארחת שעברה במקום שזה מחיר מטורף, וביקשתי שתעביר את התלונה בנוסח הזה לבעלים. מישהו צריך להבין שכשמישהו מזמין ירקות בפאב, כנראה שהוא נמצא במצב עדין וכדאי לא לעצבן אותו עם מחירים חסרי הגיון. אחר-כך קיבלנו שתי צלוחיות, באחת מהן היו ירקות מוחמצים שהסכמתי לאכול בלי לשאול יותר מדי שאלות.

מאוחר יותר בלילה
מנגו, ענבים, נקטרינה, אגוזי מלך ושקדים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה